BDI fton edhe Ziadin Selën dhe Bilall Kasamin në 20 vjetorin e partisë

Bashkimi Demokratik për Integrim ka ftuar edhe kryetarin e Aleancës për Shqiptarët Ziadin SelA si dhe Kryetarin e Besës njëherit edhe Kryetar i Komunës së Tetovës, Bilall Kasami në manifestimin e 20 vjetorit të partisë.

Në festën e BDI-së në Tetovë që do të shënojë të arriturat e përbashkëta në dy dekadat e fundit do të jenë të pranishëm shumë yje të shoubizit shqiptar. Mes tyre do të jenë edhe Kida, Tayna, Nora Istrefi, Ghetto, Lubi B dhe 54MM. Festa do të mbahet të shtunën, më 4 qershor, në Sheshin Iliria, Tetovë.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...