DETAJE nga horrori në Serbi/ Kjo është Teresa, 46-vjeçarja që i preu organet burrit dhe i zieu në tenxhere

Teresa Peric, 46 vjeç, besohet se ka droguar 42-vjeçarin Srdjan Peric përpara se ta godiste për vdekje, e më pas ta priste në copa e t’i ziente në një tenxhere të madhe.

Tereza Peric, është gruaja protagoniste e ngjarjes horror në Serbi e cila dyshohet se drogoi të shoqin, e theri për vdekje, i preu këmbët dhe organet gjenitale dhe i zieu në një tenxhere.

Ajo është arrestuar si e dyshuar për vrasjen e tij. 46-vjeçarja akuzohet se i ka prerë testikujt të shoqit me sharrë elektrike dhe i ka gatuar në një enë të madhe.

Vrasja e tmerrshme thuhet se ndodhi në shtëpinë e familjes në Zrenjanin, Serbi, rreth orës 21:00 të së martës.

Vajza adoleshente e Terezës thuhet se ka qenë dëshmitare e vrasjes së tmerrshme dhe ndodhet në gjendje shoku.

Një tjetër prej fëmijëve të gruas nga martesa e mëparshme e saj dhe i identifikuar si D.Lj. zbuloi se njerku i saj i droguar ishte zgjuar kur ajo po e qëllonte me thikë, raporton Daily Star.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Rikthimi i PDK-së në qeverisje” – misioni i Krasniqit si kryetar

“Misioni im si kryetar është ringritja, fuqizimi dhe rikthimi i PDK-së në qeverisje, si parti e fitoreve, për zhvillimin e vendit tonë”. Kështu ka thënë...

Si ta përballoni valën e të nxehtit?

Dehidratimi, mbinxehja dhe lodhja ekstreme janë disa nga rreziqet kryesore që mund të sjellë vala e të nxehtit.  Ato mund të ndikojnë në përkeqësimin...

Zaev: Gjuha dhe identiteti maqedonas janë siguruar

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është deklaruar në lidhje me propozimin e modifikuar francez për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë. Zaev...

Amerika e përkrah propozimin europian për Maqedoninë e Veriut

Shtetet e Bashkuara të Amerikës përkrahin propozimin europian për Maqedoninë e Veriut dhe këtë e konfirmon edhe ambasadorja amerikane në vend, Kate Byrnes. Ne kemi...

Europa i qëndron prapa propozimit francez për Maqedoninë e Veriut

Edhe euro-ambasadori në vend David Geer, ka përshëndetur procesin dhe rrugën europiane të vendit me shpresë që tashmë hapja e rrugës për negociata do...