Grubi: BDI kafshatë që nuk kapërdihet

Me rastin e 20 vjetorit të themelimit të BDI-së në Tetovë po zhvillohet koncerti spektakolar me yjet e estradës muzikore: Tayna, Ghetto, Nora Istrefi, Lumi B, Kida, dhe S4MM.

Duke komentuar masovitetin në koncertin e sotëm dhe atmosferën fantastike, Zëvendëskryeministri i parë Artan Grubi ka faleminderuar publikun për pjesëmarrjen në koncert dhe festën e merituar të të arriturave të shumta në dy dekadat e ekzistencës së BDI-së duke e ka cilësuar “Tetovën madhështore, ndërsa BDI-në kafshatë që nuk kapërdihet”.

Në vazhdim postimi i plotë i Zëvendëskryeministrit të parë, Artan Grubi:

“Tetova është madhështore ❤️, e BDI është kafshatë që nuk kapërdihet.

Ju faleminderit që dini ti gëzoheni dy dekadave të të arriturave tuaja, ju jeni më të mirët, ju dua shumë 🙏

Ju jeni pjesë e festës, 20 vjet bashkë!”

 

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...