Restaurantit më ri “Hillstone Restaurant”, në kilometrin e 3-të në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë

Të dashur familjarë dhe miq,
Pas një tradite shumëvjeçare dhe profesionalizëm në fushën e gastronomisë dhe hotelierisë, jemi të lumtur të ju njoftojmë për hapjen e restaurantit më të ri “Hillstone Restaurant” i cili permes ngrohtësisë së ambientit ju ofron tryezë me një prej menyve më të pasura dhe kualitative.
Si koncept do të ofrojmë menynë gurme me të cilën ndërthuret e ëmbla me të kripurën, shijen mesdhetare me pastat, produktet e detit dhe mishërat e freskët si dhe menyja më e dashur për ne e cila vjen me pjatat tradicionale në një avancim modern me shije të ndryshme.
Hillstone Restaurant do të hapet së shpejti, në kilometrin e 3-të në magjistralen Prishtinë-Mitrovicë.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Qehaja: Shtëpitë botuese nuk përjashtohen nga konkursi për botimin e teksteve shkollore

Drejtuesi i Institutit “EdGuard”, Rinor Qehaja, ka thënë se shtëpitë botuese nuk përjashtohen nga konkursi për botimin e teksteve shkollore. I ftuar në “Debat Plus”,...

Konfirmohet lajmi/ Kryetari i degës së ASH në Shkup shkarkohet nga VMRO për incidentin me armë zjarri

Drejtori Zudi Enuzi njëherit edhe kryetar i degës së ASH në Shkup, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës në ndërmarrjen publike Higjiena...

Hoxha: Hapi i parë është të kontrollohen recensentët

Analisti Ylli Hoxha, sa i përket projektligjit aktual për tekstet shkollore, ka thënë se nuk ka kujdes në botimin e teksteve shkollore. Hoxha në emisionin...

BDI: Incidenti i inskenuar nga aktivistët e koalicionit Aleanca – VMRO – Levica

Bashkimi Demokratik për Integrim fuqishëm dënon incidentet në protestat antieuropiane të nxitura nga elementet pro ruse në shoqërinë tonë, përfshirë edhe incidentin e inskenuar...