Ali Ahmeti në Shkup, BDI sot shënon 20 vjetorin

BDI sot në Shkup shënon 20 vjetorin si parti. Përmes një manifestimi qendror në Çair ku të pranishmëve do ju drejtohet edhe kryetari i saj z. Ali Ahmeti. Kështu njoftojnë nga kjo parti.

Sot, e Diel, me filim në ora 13:00, në parkun e Çairit në Shkup, mbahet manifestimi qëndror, familjar, për shënimin e 20 vjetorit të Bashkimit Demokratik për Integrim ku Kryetari Ahmeti do të ju drejtohet të pranishmëve, thuhet në njoftimin e BDI.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...