“Hajde, hajde gurbetçarë”, Saranda Krasniqi ju dedikon një këngë të mrekullueshme

Me tekst të Sami Aliut dhe muzikë nga Xheni, këngëtarja e njohur Saranda Krasniqi vjen me një super projekt të cilin ua dedikon pikërisht gurbetçarëve.

“Hajde, hajde gurbetçarë”, titullohet ky projekt që e sjellë Sarandën në një formë më ndryshe.

Për dukjen e saj është përkujdesur Diana Makeup artist, për veshjen Diba Celina dhe videoklipin e këtij projekti e ka punuar Artfabe.

Ndryshe, ky është i disati projekt i këngëtares së njohur kosovare e cila nuk din të ndalet me këngë e projekte të shumta si dhe angazhime në ahengje të ndryshme familjare, e kërkuar gjithandej për shkak të vokalit të saj të mrekullueshëm.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...