Edi, Dritani dhe Artani krah njëri tjetrit, mungon vetëm Albini

Para hapjes së samitit “Open Balkan” në Ohër, në një rend ishin ulur zëvendëskryeministri Artan Grubi, afër kryeministrit të Malit të Zi, Dritan Abazoviq dhe atij të Shqipërisë, Edi Rama.

Ajo që bie në sy është mungesa e kryeministrit të katërt shqiptarë, atij të Kosovës, Albin Kurti.

Ndërkaq në anën e majtë shihet kryeministri Dimitar Kovaçevski, presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq dhe kryesuesi me Këshillin e ministrave të BeH, Zoran Tegeltia.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...