Mjeshtri i muzikës shqipe, Dod Kalaj publikon këngën e re

Një këngë verore, e nxehtë si në interpretim ashtu edhe në paraqitje vizuele është sjellë nga këngëtari i mirënjohur dhe mjeshtri i muzikës shqipe, Dod Kalaj.

Dod Kalaj ka sjellë projektin më të ri të titulluar “Ti zemra ime”, e realizuar për këtë sezonë të verës por duke mos u ndalur me kaq, pasiqë këngëtari deri më tani ka publikuar shumë projekte, madje as virusi nuk e ka ndal aktivitetin e tij.

Ndryshe Dod Kalaj është një nga emrat më të kërkuar edhe nëpër ahengje familjare.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Qehaja: Shtëpitë botuese nuk përjashtohen nga konkursi për botimin e teksteve shkollore

Drejtuesi i Institutit “EdGuard”, Rinor Qehaja, ka thënë se shtëpitë botuese nuk përjashtohen nga konkursi për botimin e teksteve shkollore. I ftuar në “Debat Plus”,...

Konfirmohet lajmi/ Kryetari i degës së ASH në Shkup shkarkohet nga VMRO për incidentin me armë zjarri

Drejtori Zudi Enuzi njëherit edhe kryetar i degës së ASH në Shkup, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës në ndërmarrjen publike Higjiena...

Hoxha: Hapi i parë është të kontrollohen recensentët

Analisti Ylli Hoxha, sa i përket projektligjit aktual për tekstet shkollore, ka thënë se nuk ka kujdes në botimin e teksteve shkollore. Hoxha në emisionin...

BDI: Incidenti i inskenuar nga aktivistët e koalicionit Aleanca – VMRO – Levica

Bashkimi Demokratik për Integrim fuqishëm dënon incidentet në protestat antieuropiane të nxitura nga elementet pro ruse në shoqërinë tonë, përfshirë edhe incidentin e inskenuar...