Kreu i Bogovinës, Emshiu mban premtimin dhe rregullon rrugën prej te ura e “Haxhisë” e deri tek qendra lartë

Kanë përfunduar punimet për asfaltimin e rrugës prej te ura e “Haxhisë” e deri tek qendra lartë në fshatin Bogovinë.
Rregullimi i këtij aksi rrugorë ishte gjithashtu pjesë e programit parazgjedhor si nevojë e patjetërsueshme për gjithë banorët si arterie kryesore e fshatit.
Banorët e komunës së Bogovinës meritojnë një infrastrukturë të mirëfilltë, andaj deri në fund të mandatit secila rrugë dhe rrugicë do të duket e mirë rregulluar si duhet.
https://www.facebook.com/besnikemshiu/photos/pcb.193463156351668/193462993018351/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Rikthimi i PDK-së në qeverisje” – misioni i Krasniqit si kryetar

“Misioni im si kryetar është ringritja, fuqizimi dhe rikthimi i PDK-së në qeverisje, si parti e fitoreve, për zhvillimin e vendit tonë”. Kështu ka thënë...

Si ta përballoni valën e të nxehtit?

Dehidratimi, mbinxehja dhe lodhja ekstreme janë disa nga rreziqet kryesore që mund të sjellë vala e të nxehtit.  Ato mund të ndikojnë në përkeqësimin...

Zaev: Gjuha dhe identiteti maqedonas janë siguruar

Ish kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev është deklaruar në lidhje me propozimin e modifikuar francez për zgjidhjen e kontestit me Bullgarinë. Zaev...