“E di ku t’rreh zemra”, projekt nga Labinot Rexha

Me tekst dhe muzikë nga kompozitorët e njohur Granit Gashi dhe Darddy, video e punuar nga Time Pictures ndërsa sponzor i videoprojektit kompleksi Alegro, këngëtari i njohur Labinot Rexha vjen me këngën më të re të titulluar “E di ku t’rreh zemra”.

Një këngë hit e kënduar mrekullisht nga Labinoti vjen pikërisht në sezonën e verës si një mega projekt i tij veror.

“Të dashur miq, projekti im i radhës është kënga “E di ku t”rreh zemra”. Faleminderit bashkëpunëtoreve të mi. Ju ftoj ta dëgjoni dhe ta vlerësoni”, shkruan kështu këngëtari.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Qehaja: Shtëpitë botuese nuk përjashtohen nga konkursi për botimin e teksteve shkollore

Drejtuesi i Institutit “EdGuard”, Rinor Qehaja, ka thënë se shtëpitë botuese nuk përjashtohen nga konkursi për botimin e teksteve shkollore. I ftuar në “Debat Plus”,...

Konfirmohet lajmi/ Kryetari i degës së ASH në Shkup shkarkohet nga VMRO për incidentin me armë zjarri

Drejtori Zudi Enuzi njëherit edhe kryetar i degës së ASH në Shkup, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës në ndërmarrjen publike Higjiena...

Hoxha: Hapi i parë është të kontrollohen recensentët

Analisti Ylli Hoxha, sa i përket projektligjit aktual për tekstet shkollore, ka thënë se nuk ka kujdes në botimin e teksteve shkollore. Hoxha në emisionin...

BDI: Incidenti i inskenuar nga aktivistët e koalicionit Aleanca – VMRO – Levica

Bashkimi Demokratik për Integrim fuqishëm dënon incidentet në protestat antieuropiane të nxitura nga elementet pro ruse në shoqërinë tonë, përfshirë edhe incidentin e inskenuar...