Lladrovci për Ali Ahmetin: Kosovës i jep hijeshi

Kryetari i komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka postuar një foto me Ali Ahmetin në Shesh, duke e vlerësuar se ai “Kosovës i jep hijeshi”.

Sot, bartim mbi supe përgjegjësinë institucionale por edhe amanetin e dëshmorëve tanë, për të bërë më të mirën për fuqizimin e subjektivitetit nacional e qytetar në rrugën tonë euro-atlantike, ka shkruar Lladrovci.

Postimi i plotë:

Vëlla Ali, rrugët e sheshet e Republikës, bartin përgjithmonë kujtimet tona të ditëve më të çmuara të jetës tonë rinore, për liri, për çlirim.

Sot, bartim mbi supe përgjegjësinë institucionale por edhe amanetin e dëshmorëve tanë, për të bërë më të mirën për fuqizimin e subjektivitetit nacional e qytetar në rrugën tonë euro-atlantike.

Vëlla Ali, Kosovës i jep hijeshi!

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

“Patatja e nxehtë” për kryeprokurorin në duart e Vjosa Osmanit

Të pakënaqur me votimin e Këshillit Porkurorial dy prokuror të cilët kishin pretendime që të merrnin pozitën që Këshilli ia besoj Blerim Isufajt iu...

Përplasen Mushkolaj dhe Ramiz Shala për rastin “Lushtaku”

Ramiz Shala, ish-drejtor për Gjeodezi në Komunën e Skënderajt, ka thënë se për rastin “Lushtaku”, është bërë shumë zhurmë në media. I ftuar në emisionin...

Golden Eagle’s Prishtina do të marrë pjesë në “World Streetball Championship”

World Streetball Championship do të zhvillohet më datën 9 dhe 10 korrik në Paris. Në këtë eveniment të madh të ekzibicioneve të basketbollistëve të njohur...

Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram...