Bani dhe Naros King bëhen bashkë për këngën ‘Yallah’

Ata janë bërë bashkë për një projekt muzikor Këngëtari shqiptar dhe Bani dhe ai arab Naros King në Youtube kanë hedhur këngën e titulluar ‘Yallah’.

Teksti dhe muzika i këtij projekti muzikor janë bërë nga vet artistët, kurse, producimi në tërësi i takoj Tik Tak Music.

‘Yallah’ u finalizua edhe me klip nga mjaft veror, ku dyshja xhiruan në hapësira mjaft luksoze.

Ky projekt muzikor përmban ritëm veror.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Konfirmohet lajmi/ Kryetari i degës së ASH në Shkup shkarkohet nga VMRO për incidentin me armë zjarri

Drejtori Zudi Enuzi njëherit edhe kryetar i degës së ASH në Shkup, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës në ndërmarrjen publike Higjiena...

Hoxha: Hapi i parë është të kontrollohen recensentët

Analisti Ylli Hoxha, sa i përket projektligjit aktual për tekstet shkollore, ka thënë se nuk ka kujdes në botimin e teksteve shkollore. Hoxha në emisionin...

BDI: Incidenti i inskenuar nga aktivistët e koalicionit Aleanca – VMRO – Levica

Bashkimi Demokratik për Integrim fuqishëm dënon incidentet në protestat antieuropiane të nxitura nga elementet pro ruse në shoqërinë tonë, përfshirë edhe incidentin e inskenuar...