Shkup, fëmija 2 vjeçar bie nga kati i katërt, shpëton gjallë

Një fëmijë 2 vjeçar ka rënë nga kati i katërt i banesës, ndërsa ka përfunduar me lëndime të rënda trupore por është ende gjallë.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmë pas mesnate në Aerodrom rreth orës 00:45. Sipas denoncimit, prindërit kanë qenë brenda në dhomë, fëmija ka dalë në ballkon dhe ka hypur në një karrike. Duke tentuar të shikojë poshtë ballkonit, ka rëshqitur.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Konfirmohet lajmi/ Kryetari i degës së ASH në Shkup shkarkohet nga VMRO për incidentin me armë zjarri

Drejtori Zudi Enuzi njëherit edhe kryetar i degës së ASH në Shkup, është shkarkuar nga pozita e ushtruesit të detyrës në ndërmarrjen publike Higjiena...

Hoxha: Hapi i parë është të kontrollohen recensentët

Analisti Ylli Hoxha, sa i përket projektligjit aktual për tekstet shkollore, ka thënë se nuk ka kujdes në botimin e teksteve shkollore. Hoxha në emisionin...

BDI: Incidenti i inskenuar nga aktivistët e koalicionit Aleanca – VMRO – Levica

Bashkimi Demokratik për Integrim fuqishëm dënon incidentet në protestat antieuropiane të nxitura nga elementet pro ruse në shoqërinë tonë, përfshirë edhe incidentin e inskenuar...