Një veturë kaplohet nga zjarri në dalje të autostradës Morinë-Kukës

Një veturë ka marrë flakë në dalje të autostradës Morinë-Kukës mëngjesin e së hënës.

Të hënën e 27 marsit, një veturë është parë e kapluar nga zjarri brenda territorit të Shqipërisë.

Ende nuk dihet se a ka të lënduar nga ky aksident, ndërsa zjarrëfikësit kanë dalur në vendin e ngjarjes përcjell Portali Dukagjini.

Pamje nga vendi i ngjarjes

Portali Dukagjini do të ju mbajë të informuar.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Shënohet Dita ndërkombëtare e të rinjëve

Fondacioni “ZAEV – Një shoqëri për të gjithë”, me rastin e 12 gushtit – Ditës Ndërkombëtare të të rinjëve, vizitoi Amir Destanovskin nga “Qendra...

Zbulohen të nominuarit për lojtarin dhe trajnerin më të mirë të sezonit nga UEFA

schedule15:17 - 12 Gusht, 2022 UEFA ka shpalosur tre emrat kryesorë për të fituar çmimin e lojtarit më të mirë të vitit dhe...