Fillon rikonstruimi i tre rrugëve në komunën e Strugës

Tre rrugë kanë filluar të rikonstruohen në komunën e Strugës. Kështu bëjnë të ditur organet kompetente nga komuna. Rrugët do të shtrohen me gurë dhe gjithashtu do të bëhet ndërrimi i asbestit në sistemin e furnizimit me ujë!

Realizohet edhe një premtim..

Filloi puna për rikonstruimin e rrugëve “27 Marsi”, “Vëllezërit Miladinov” dhe “Niko Nestor” në Strugë.

Sipërfaqet e kësaj ane do të shtrohen me gurë dhe do të realizohet ndërrimi i gypave të asbestit në sistemin për furnizim me ujë.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Shënohet Dita ndërkombëtare e të rinjëve

Fondacioni “ZAEV – Një shoqëri për të gjithë”, me rastin e 12 gushtit – Ditës Ndërkombëtare të të rinjëve, vizitoi Amir Destanovskin nga “Qendra...

Zbulohen të nominuarit për lojtarin dhe trajnerin më të mirë të sezonit nga UEFA

schedule15:17 - 12 Gusht, 2022 UEFA ka shpalosur tre emrat kryesorë për të fituar çmimin e lojtarit më të mirë të vitit dhe...