Bekteshi: Nuk do të ketë restriksione të energjisë elektrike

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi nga Ohri siguroi qytetarët e Maqedonisë së Veriut se edhe këtë vit nuk do të ketē restriksione të energjisë elektrike. Këtë e bëri të ditur ministri Bekteshi në dalje për media në MEF2022.

“Siç nuk kishte restriksione vitin e kaluar, as këtë vit nuk do të ketë restriksione të energjisë elektrike”, tha mes tjerash ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...