50 Cent bën shqiponjën dykrenare gjatë performancës në koncertin e tij

Një prej reperëve më të suksesshëm dhe të njohur në botë është padyshim 50 Cent.

Ai numëron hite të shumta dhe prej vitesh konsiderohet ikonë e muzikës botërore, i cili ka postuat top-listat dhe ka fituar çmime të shumta ndërkombëtare.

Gjatë kësaj periudhe Curtis James Jackson III (emri i vërtetë) po mban turneun botëror dhe aktualisht ndodhet në Evropë.

Foto: 50 Cent/Instagram

Megjithatë një veprimi i tij në një nga koncertet e fundit ka të bën me shqiptarët.

Kjo sepse gjatë performancës së tij reperi amerikan është ndalur dhe teksa flet me një person në audiencë ai ka bërë shqiponjën dykrenare me duar.

Foto: TikTok

Theksojmë që simboli i shqiponjës dykrenare po përdoret gjerësisht nga personazhe të njohur shqiptarë, të cilët festojnë sukseset e tyre me kryqëzimin e duarve duke i treguar me krenari botës prejardhjen e tyre.

Dhe këtij trendin shpesh herë po i bashkohen edhe yjet më të njohura në botë. /Telegrafi/

@alb_baj

#50cent #concert #albania #shqiptar #fyp #tiktok

♬ Originalton – Alb_baj

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Do jenë mjaft të vogla – Abc News

schedule01:23 - 9 Gusht, 2022 Një ish oficer kryesor në forcat e armatosura të Mbretërisë së Bashkuar ka thënë se Rusia do të...

Monza nuk dorëzohet, së shpejti sulmi final për Mauro Icardin

schedule22:14 - 8 Gusht, 2022 Monza nuk di të dorëzohet dhe po mendon që javën e fundit të merkatos të transferojë Mauro Icardin. Argjentinasi...

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...