Emma Bunton dhe Rita Ora duken të lumtura teksa takohen me Roberto De Niron në hotelin e tij në Londër

Emma Bunton dhe Rita Ora u panë teksa kënaqen me Robert De Niron.

Treshja e shoubizit pozoi për një fotografi me legjendën e Hollywoodit, 78-vjeçare, në një takim VIP në hotelin “Nobu” të Londrës.

Rita, 31 vjeçe, publikoi fotografi në internet duke bërë shaka se kishin krijuar një supergrup, shkruan The Sun.

Foto: Rita Ora/Instagram

Këngëtarja e hitit “Anywhere” shkroi: “Sonte ne krijuam një grup të ri”.

Megjithatë, duket se Emma mund ta ketë rezervuar dyfish veten.

Foto: Rita Ora/Instagram

Fundjavën e kaluar shoku i saj i grupit Mel C konfirmoi se ‘Spice Girls’ janë në bisedime për t’u ribashkuar për të kënduar në festivalin “Glastonbury 2023”.

Të dy Mel dhe Geri Halliwell, 49 vjeçe, u panë duke bërë një festë të Worthy Farm mes spekulimeve se ata do të luajnë lojën e legjendave të së dielës.

Foto: Rita Ora/Instagram

Ylli i “Spice Girls” performoi DJ-në e saj në skenën e gjelbër të William në Worthy Farm, në festivalin “Somerset”. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Shënohet Dita ndërkombëtare e të rinjëve

Fondacioni “ZAEV – Një shoqëri për të gjithë”, me rastin e 12 gushtit – Ditës Ndërkombëtare të të rinjëve, vizitoi Amir Destanovskin nga “Qendra...

Zbulohen të nominuarit për lojtarin dhe trajnerin më të mirë të sezonit nga UEFA

schedule15:17 - 12 Gusht, 2022 UEFA ka shpalosur tre emrat kryesorë për të fituar çmimin e lojtarit më të mirë të vitit dhe...