Deshton protesta anti-europiane e VMRO dhe Levica

Po dështon protesta? – Përgjigje shumë e dobët ndaj tubimit të organizuar nga ana e opozitës.

Tani për tani janë vetëm disa mijëra qytetarë, të cilët kryesisht janë sjellë me autobusë të organizuar nga VMRO DPMNE opozitare nga e gjithë Maqedonia.

Protesta të ngjashme kishte organizuar së fundmi edhe VMRO-ja bullgare, e cila akuzoi autoritetet e Bullgarisë për tradhti të Maqedonisë, e cila kaloi me një përgjigje edhe më të dobët.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...