E lansoi para disa ditësh, pëlqehet ‘T’du’ nga Mani

Ai ka ardhur me projektin e tij të ri.

Këngëtari Mani në kanalin Youtube ka hedhur këngën e titulluar ‘T’du’, të cilën e punoi me shumë përkushtim,

Projketi i tij u shkrua nga vet ai dhe Dj Ardo M, kurse, instrumentali u bë nga Redy, nën producimin e Mani Manardi.

‘T’du’ u finalizua edhe me klip nga XL Film, që duket mjaft veror.

Ky nuk do jetë projekti i vetëm i Manit, pasi ai do punojë edhe në këngë tjera po kaq të bukura.

 

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...