Mani Manardi sjell këngën e e “T’du”

Këngëtari i ri shqiptar, Mani Manardi, ka prezantuar për publikun projektin e tij më të ri muzikor.

“T’du” mban titullin kënga e tij e re, e cila është ritmike-verore.

Muzika është punuar nga Enom dhe vet Mani, i cili njëherësh ka shkruar edhe tekstin në bashkëpunim me DJ Ardo M.

Foto: Mani/Instagram

Kënga është vizualizuar edhe me një klip, i cili i përshtatet tematikës së klipit.

Ana vizuale e projektit i është besuar produksionit XL Films. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...