Martohet modelja e famshme shqiptare Heidi Lushtaku me futbollistin turk

Modelja e famshme shqiptare Lushtaku është martuar me futbollistin turk Demiral. Lajmin e ka konfirmuar vetë modelja e njohur, ku në rrjetin social instagram ka ndryshuar të dhënat personale duke bërë mbiemrin e saj Demiral, si dhe duke shkruar “nënë& e martuar”.

Ilustrim

Nuk dihet nëse çifti kanë bërë ndonjë ceremoni, apo vetëm janë kurorëzuar.

Dyshja janë bërë prindër të një djali para 3 muajsh. Për lindjen e djalit, çifti kishin njoftuar një muaj më pas.

ilustrim

Modelja e famshme shqiptare kohë më parë ka qenë e fejuar me boksierin Robin Krasniqi.

Ndërsa, para një muaji, Robin Krasniqi është martuar me modelen Marigona Krasniqi.

 

 

 

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT