Mbaron rrugëtimin me KF Drenasin, ku do e shohim tani Endrit Dervishin?

Pas mbarimit të rrugëtimin me KF Drenasin, Endrit Dervishi ka bërë të ditur se aktualisht, është duke shqyrtuar ofertat e ekipeve vendore.

Për portalin Dukagjini, futbollisti 21 vjeçar nga Drenasi ka thënë se “kontrata me KF Drenasin ka mbaruar” duke theksuar se pjesën e ekipit të ardhshëm për të cilin do të luaj do e lë befasi.

Në rrugëtimin e tij me KF Drenasin, ai ishte shpallur si një lojtar i dalluar i saj.

Dervisholli deri tani ka luajtur edhe për KF Feronikeli.

Ai ka thënë se futbolli mbetet një traditë familjare e tij dhe se rruga në futboll është një udhëtim i sapofilluar.

Endrit Dervishi

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...