“Nuk kam asnjë energji për të urryer”, Beatrix Ramosaj merr vëmendje me postimin e radhës në rrjete sociale

Beatrix Ramosaj është kthyer në një prej personazheve më të komentuara që nga pjesëmarrja në Big Brother VIP.

Këngëtarja e njohur shqiptare brenda shtëpisë së famshme krijoj një lidhje dashurie me ish-banorin tjetër dhe aktorin, Donald Veshaj.

Romanca e tyre u komentua e paragjykua nga publiku për faktin se Veshaj konsiderohej se kishte një tjetër lidhje jashtë me prezantuesen e njohur, Bora Zemani.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Por, gjërat ndryshuan me të dal nga shtëpia e BBV, kur Beatrix dhe Donald i dhanë fundi lidhjes.

Pas kësaj nuk kanë munguar dedikimet dhe ‘thumbat’ drejt njëri-tjetrit përmes rrjeteve sociale.

Foto: Beatrix Ramosaj/Instagram

Edhe së fundi, Beatrix ka bërë një status në llogarinë e saj në Twitter, që ka bërë të mendohet se mund të jetë për lidhjen e saj të fundit publike.

“Nuk kam asnjë energji për të urryer një shpirt. Unë ose të dua, të uroj më të mirën ose shpresoj që të shërohesh”, ka shkruar ajo në status.

Beatrix ndërkohë po punon për projekte të reja muzikore, e fundit nga këngëtarja mbetet “Vonë” që u publikua në qershor. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...