Edhe një hit nga Anastasia, këngë verore me klip të jashtëzakonshëm

Një këngë verore e nxehtë si vet këngëtarja e re Anastasia e cila ka publikuar projektin e titulluar Hola, hola.

Fabula e këngës është pikërisht dashuria derisa projekti është finalizuar me një videoklip të xhiruar në bregdet, ku këngëtarja e re shfaqet në formë.

Anastasia këtë projekt të bukur ia ka besuar producentit të mirënjohur Nurteel i cili gjithnjë sjellë hite.

Ndiqeni në vazhdim këngën:

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Shënohet Dita ndërkombëtare e të rinjëve

Fondacioni “ZAEV – Një shoqëri për të gjithë”, me rastin e 12 gushtit – Ditës Ndërkombëtare të të rinjëve, vizitoi Amir Destanovskin nga “Qendra...

Zbulohen të nominuarit për lojtarin dhe trajnerin më të mirë të sezonit nga UEFA

schedule15:17 - 12 Gusht, 2022 UEFA ka shpalosur tre emrat kryesorë për të fituar çmimin e lojtarit më të mirë të vitit dhe...