Shakira vjen me një dedikim për të atin: Na mësove të ngriheshim pas çdo rënieje

Ndarja e Shakiras me Gerard Piquen ka qenë një nga temat më të diskutuara të kësaj kohe.

Pas raportimeve për ndarjen tyre, u tha se këngëtarja kolumbiane ishte dërguar me urgjencë në spital pasi pësoi një sulm paniku.

Ajo më pas tregoi se ishte në spital për babanë e saj, emri i të cilit ishte Ëilliam Mebarak Chadid, pas një ‘rrëzimi të keq’.

Foto: Screenshot/Facebook

“Djema, po marr shumë mesazhe shqetësimi se jam parë në një ambulancë në Barcelonë kohët e fundit”, kishte thënë Shakira.

“Dëshiroj t’ju bëj të ditur se ato fotografi janë nga fundjava e kaluar (28), kur babai im për fat të keq pësoi një rënie të rëndë dhe e shoqërova me një ambulancë në spitalin ku ai po shërohet tani”, shtoi ajo.

Foto: Facebook

Ajo së fundmi ka shpërndarë disa fotografi të djemve të saj ku shfaqen së bashku me të atin e artistes.

“Na mësove të ngriheshim pas çdo rënieje dhe këtë herë e dimë që do ta bësh sërish. Të duam”, ka shkruar ylli në postimin e shpërndarë në Facebook.

Foto: Facebook

Për marrëdhënien e Shakiras me Piquen ka folur së fundmi edhe vëllai i saj, që thekson se nuk e ka dashuar asnjëherë yllin e Barcelonës për shkak të jetës që ka bërë. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...