Dita e tetë e protestave kundër Propozimit francez, Mickoski sonte nuk duket?

Sot në ora 19 ka filluar protesta e opozitës kundër propozimit francez. Protestuesit u mblodhën para Qeverisë, ku shprehën revoltën e tyre kundër propozimit francez, duke kërkuar edhe dorëheqjen e qeverisë.

Më pas protestuesit u nisën në drejtim të Parlamentit.

Kryetari i VMRO-së, Mickoski duket se sot nuk ka marë pjesë në protestë.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Shënohet Dita ndërkombëtare e të rinjëve

Fondacioni “ZAEV – Një shoqëri për të gjithë”, me rastin e 12 gushtit – Ditës Ndërkombëtare të të rinjëve, vizitoi Amir Destanovskin nga “Qendra...

Zbulohen të nominuarit për lojtarin dhe trajnerin më të mirë të sezonit nga UEFA

schedule15:17 - 12 Gusht, 2022 UEFA ka shpalosur tre emrat kryesorë për të fituar çmimin e lojtarit më të mirë të vitit dhe...