“E ke kapur sheikun”, Enca reagon pas imazhit ku dukej se po puthej në buzë me një mashkull

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia, ditën e sotme (e hënë) ka befasuar fansat teksa publikoi një fotografi në rrjete sociale.

Imazhi në fjalë e shfaqte artisten shumë pranë një mashkulli, ku dukej se po shkëmbenin puthje me njëri-tjetrin.

Kjo bëri që të ketë replika të shumta nga ana e ndjekësve, e madje duke ia përmendur edhe ‘sheikët’.

Foto: Screenshot/Instagram

Postimi i plotë i Encës (pa ndërhyrje):

“Nga replikat tuaja në InstaStory i mëparshëm kuptova që:

doni ta mbani hundën kudo përveçse në punët tuaja,

mezi po prisni të më shihni të fejuar/martuar,

jeni super racista dhe mendoni që vini nga gjak mbretëror,

[dhe komente të llojit] “e paske kap sheikun e”, “hë pra ja ke ngelë me arab”,

hë pra se bën sikur ikën dhe paguan pushimet vet”. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT