Eva Longoria fotografohet në plazh duke treguar linjat e përsosura në moshën 47-vjeçare

Ajo kohët e fundit ka shijuar një udhëtim në ishull rreth Italisë, duke marrë pjesë në Festivalin e Filmit në Taormina vetëm javën e kaluar.

Dhe tani, Eva Longoria është duke shijuar diellin në Capri ndërsa është fotografuar duke shijuar një ditë në jaht të dielën me familjen e saj, shkruan DailyMail.

Duke treguar figurën e saj të pabesueshme trupore, 47-vjeçarja veshi një palë bikini të bardha për ditën, e cila përmbante printe shumëngjyrëshe me shkrim.

Flokët e saj çokollatë ishin të lagura dhe të larguara nga fytyra e saj, ndërsa hidhej dhe dilte nga deti.

Bukuroshja dukej në humor të mirë për ditën e mbushur plot argëtim, teksa iu bashkua bashkëshorti i saj Jose dhe djali i saj Santiago, katër vjeç.

Santiago dukej i adhurueshëm i veshur me një palë mbathje noti ngjyrë rozë, ndërsa ishte ulur në krahët e nënës së tij, ndërsa Jose u kap pranë tyre me një peshqir të mbështjellë rreth trupit të tij.

Duke shfrytëzuar sa më shumë oqeanin e mrekullueshëm, Eva u ftoh me zhytje të shumta në detin e pastër, duke u zhytur në anën e varkës ndërsa Santiago ngriti krahët në ajër për ta brohoritur.

Dhe i veshur me një xhaketë shpëtimi, vogëlushi shijoi gjithashtu detin – ndërsa ai dhe Eva notonin në një karrige gjigante të fryrë me shalqi.

Dukej se ishte një zhytje mes yllit dhe bashkëshortit të saj biznesmen meksikan, pasi të dy u katapultuan nga varka me panele druri.

Familjes iu bashkua një grup i madh personash në varkë, teksa qeshnin mes njëri-tjetrit dhe dukeshin në humor të mirë.

Duke marrë pak kohë për t’u tharë, Eva pushoi në një shkallë të vogël, ndërsa shikonte familjen e saj nga larg – përpara se të shtrihej për të rritur dozën e nxirjes së saj.

Më vonë ajo i mbuloi flokët e saj në një topuz të hijshëm, duke shtuar një palë syze dielli të zeza në pamjen e saj ndërsa mbante një mbulesë të bardhë. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Do jenë mjaft të vogla – Abc News

schedule01:23 - 9 Gusht, 2022 Një ish oficer kryesor në forcat e armatosura të Mbretërisë së Bashkuar ka thënë se Rusia do të...

Monza nuk dorëzohet, së shpejti sulmi final për Mauro Icardin

schedule22:14 - 8 Gusht, 2022 Monza nuk di të dorëzohet dhe po mendon që javën e fundit të merkatos të transferojë Mauro Icardin. Argjentinasi...

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...