Limaj me të kuq, Shehi projekton formacionin e Tiranës në Champions

schedule11:58 – 12 Korrik, 2022

Trajneri Orges Shehi i ka idetë e qarta në lidhje me formacionin që do të luajë nga fillimi sonte kundër Dudelange.

Vesel Limaj nuk do të jetë i gatshëm, pasi në Luksemburg u ndëshkua me karton të kuq.

Në vend të tij pritet të aktivizohet Ardit Hila dhe pjesa tjetër e formacionit pritet të mos ndryshojë.

Formacioni i mundshëm: Bekaj, Tosevksi, Behiratche, Najdovksi, Ismajlgeci, Totre, Aleksi, Hila, Seferi, Xhixha, Devid. / abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...