Deputetët s’i mbajnë dot të qeshurat, Spiropali “rrezikon të mbytet” ndërsa i përgjigjet Berishës: Të zë mallkimi i atij

schedule14:39 – 14 Korrik, 2022

Ministrja Elisa Spiropali ka rrezikur të “mbytet” ndërsa po i përgjigjej replikave të bëra më herët nga kreu i Partisë Demokratike Sali Berisha. Ndërsa mori një gotë ujë për të kaluar problemin, Spiropali tha duke qeshur: “Të zë mallkimi i tij.”

Ndërkohë nga salla deputetët e tjerë nuk mundën t’i mbanin dot të qeshurat.

“Ju e mundët Lulin, që u vetëmund edhe mendoni që me atë protestën me kuadrate në Bulevard keni mundur edhe Enkelejdin që s’diti kurrë ku ishte, e as ku do shkojë por do gëzoheni shumë edhe me Metën, ta gëzoni edhe Ilirin dhe u bëfshi bashkë me të. se sa më shumë të bëheni aq më pak vota do të merrni.”

Vijon…


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...