Era Istrefi thekson të pasmet në pozat provokuese në paraqitjet e fundit televizive

Këngëtarja e njohur shqiptare, Era Istrefi, ka qenë shumë aktive gjatë kësaj vere.

Ajo ka nxjerr në treg dy këngë të cilat janë pritur mirë nga publiku, gjersa nuk ka munguar edhe angazhimi i saj në koncerte e mbrëmje muzikore të ndryshme.

28-vjeçarja është mjaft e ndjekur edhe në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me ndjekësit fotografi dhe video të ndryshme nga jeta e përditshme.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Së fundmi, interpretuesja e himnit të Kampionatit Botëror 2018 publikoi disa fotografi mjaft atraktive për ndjekësit e saj në Instagram.

Ajo ka pozuar me një kostum ngjyrë rozë me disa çarje te pjesa e këmbëve, duke theksuar siluetën e saj të trupit.

Foto: Era Istrefi/Instagram

Me këtë paraqitje, Era është shfaqur në emisionin “Më lër të flas” të vëllezërve Romeo dhe Donald Veshaj.

Ajo është personazhi i fundit i ftuar për këtë edicion të këtij emisioni. /Telegrafi/

Foto: Era Istrefi/Instagram

Foto: Era Istrefi/Instagram

Foto: Era Istrefi/Instagram

Foto: Era Istrefi/Instagram

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...