“Simpati”, kënga më e re nga 2Ton

Një këngë e re sot (e premte) është lansuar edhe nga artisti i njohur shqiptar, 2Ton.

Këngëtari nga Ferizaj publikoi projektin e ri muzikor “Simpati”, me një klip të realizuar në bregdet.

Teksti është shkruar nga vet reperi, i cili u përkujdes edhe për vijën melodike të kësaj kënge.

Foto: Screenshot/YouTube

Për ‘beat’-in u kujdes Xonoxa me videoklip të kompletuar nga produksioni “XL Films”.

Projekti është me plot ritëm, veror dhe me shumë ngjyra.

Foto: Screenshot/YouTube

Arton Avdyli (emri i vërtetë) këtë periudhë ka sjell projekte të shumta në mesin e tyre edhe bashkëpunime me personazhe të njohur të showbizit.

Krahas kësaj, i njëjti është i angazhuar edhe me koncerte jashtë e përreth trojeve shqiptare. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...