Megi Pojani shfaqet me gërsheta, thotë se për dy vite e kishte menduar këtë ndryshim

Megi Pojani vazhdon të pëlqehet gjithnjë e më shumë nga fansat e saj, teksa është aktive me postimin e fotografive që vënë në plan të parë dukjen e saj.

Bukuroshja ka bërë një ndryshim në dukjen e saj duke u shfaqur me gërsheta dhe fotografitë e shpërndara në rrjetet sociale kanë marrë pëlqime të shumta.

“Dy vite i mendova t’i bëj, mos t’i bëj këto gërsheta. Është një kohë shumë e gjatë kur e mendon. Sa gjëra u bënë këto dy vjet”.

(Foto: Instagram/megipojani)

“Mund edhe t’i kisha bërë këto gërsheta. Sepse gërshetat nuk ishin kurrë problemi. Mbase mungesa e gërshetave ishte…”, është mbishkrimi i një fotografie të shpërndarë në IsntaStory.

Kujtojmë që së fundmi, Megi ishte angazhuar si protagoniste në videoklipin e këngës së re të Don Xhonit.

(Foto: Instagram/megipojani)

“Katile” tashmë është shndërruar në hit dhjetë dit pas publikimit, teksa videoja muzikore ka kaluar shifrën prej 13 milionë shikimesh në YouTube. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Do jenë mjaft të vogla – Abc News

schedule01:23 - 9 Gusht, 2022 Një ish oficer kryesor në forcat e armatosura të Mbretërisë së Bashkuar ka thënë se Rusia do të...

Monza nuk dorëzohet, së shpejti sulmi final për Mauro Icardin

schedule22:14 - 8 Gusht, 2022 Monza nuk di të dorëzohet dhe po mendon që javën e fundit të merkatos të transferojë Mauro Icardin. Argjentinasi...

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...