Ronaldo përgënjeshtron zërat se është në bisedime me Sportingun

Cristiano Ronaldo i ka shuar zërat se ai është në bisedime me Sporting Lisbonën që të rikthehet aty ku gjithçka filloi.

Tashmë është bërë publike prej muajsh dëshira e yllit portugez që të largohet nga Manchester United, dhe të luajë për një klub që është kualifikuar për në Ligën e Kampionëve.

Derisa SportTVportugal raportoi se pesë herë fituesi i Topit të Artë është në bisedime me Sportingun, është vetë 37-vjeçari që ka mohuar zërat.

Në postimin e mediumit në rrjetin social Instagram, Ronaldo e ka quajtur si lajm të rremë atë postim.

Ende nuk dihet nëse portugezi do të qëndrojë te Manchester United apo do të ketë befasi në këtë afat kalimtar.

Bayern Munichu, Chelsea dhe Paris Saint-Germain, që të gjitha kanë refuzuar transferimin e tij. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...