Tirana nuk gjen motivimin në pjesën e parë, boshnjakët e mbyllin pjesën e parë në epërsi

schedule20:48 – 19 Korrik, 2022

Tirana është duke u mundur me rezultatin 0-1 në “Air Albania” pas një goli me penallti në minutën e 12-të nga Bilbija.

Tifozeria vendase priste që Tirana të reagonte por nuk gjeti energjinë e duhur për të shënuar ndaj Zrinjski-t.

Kampionët e Bosnjës ishin të vështirë për t’u deportuar në 45 minutat e para, madje mundësitë e mira anonin nga ata.

Tirana në pjesën e dytë duhet të reagojë dhe të tentojë të përmbysë rezultatin në mënyrë që ndeshjen e kthimit të futet në fushë si e barabartë dhe me vetbesim./ h.ll/abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT