Fëmijët në llozhë, Berisha hyn në sallë, Rama: Ja erdhi gogoli të trembë kalamajtë

schedule11:35 – 21 Korrik, 2022

Një grup fëmijësh në Kuvend kanë ndërprerë debatet e zjarrta politike mes Ramës dhe opozitës, por jo qesënditë e ndërsjellta të tyre. Ndërkohë që Rama ndërpreu fjalën duke thënë se në sallë ishin fëmijët, Basha kërkon fjalën për procedurë nga Nikolla. Kjo ka shkaktuar reagimin e Ramës duke thënë “shih budallai, unë them presim se janë fëmijët, ky do fjalën”.

Pak sekonda më vonë në sallë futet Berishë, dhe Rama sërish nuk mund ta kalonte këtë pa një batutë.

“Ja erdhi gogoli në Kuvend ta shohin fëmijët”, tha kryeministri pa mikrofon duke shkaktuar reagimin e demokratëve. /abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...