Berkan Beka flet pas operacionit në zemër: Kalova një periudhë të vështirë, por tani jam mirë

Ai viteve të fundit ka qenë më i tërhequr nga muzika, megjithëse mbetet një nga këngëtarët më të dashur për publikun.

Fjala është për artistin e njohur shqiptar, Berkan Beka, i cili vazhdon të jetë po aq i pëlqyer sikurse në fillim të karrierës.

I njëjti së fundmi është operuar në zemër, gjersa në një intervistë për Prive ka rrëfyer më në detaje për këtë.

Foto: Screenshot/Instagram

Krijuesi i hitit “Kriza” tha se nuk ka qenë mirë muajt e fundit pasi ndjente shumë lodhje dhe se nuk merrte frymë mirë.

“Mirë jam, tani mirë. Sepse me të vërtetë e kalova një periudhë shumë të vështirë. Së pari falënderoj të gjithë njerëzit që përmes Instagramit që më kanë telefonuar. Me qindra njerëz nuk kam mundur që t’iu përgjigjem të gjithëve. Nuk themi kot që në këto ditë shihet njeriu se sa duhet”, u shpreh ai.

Foto: Screenshot/YouTube

“Faleminderit familjes, Zotit. Tani më mirë jam, patjetër e kam që të shkoj te e mira”, tha tutje këngëtari nga Maqedonia e Veriut.

Gjendja e tij shëndetësore është stabile e po ashtu do të vazhdojë me projekte të reja muzikore. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...

“I përkëdhelur dhe i padurushëm”, situatë e ndërlikuar në dhomën e zhveshjes së Parisit për Mbappe

schedule16:14 - 19 Gusht, 2022 Sjellja e Mbaappe nuk është më e mira e mundshme dhe ka shkaktuar komente të shumë njerëzve. Superylli francez...