Kryebashkiakja e Dimalit e nis me filozofi, Rama i than pështymën në fyt: Ke 6 minuta

schedule10:26 – 22 Korrik, 2022

Kryebashkiakja e Dimalit Juliana Memaj e nisi me thënie filozofike prezantimin e saj para kryeministrit në lidhje me punën e bashkisë nën drejtimin e saj, por sa mund të vlejë kjo përballë një paralajmërimi të mëparshëm se koha e gjithsecilit ishte 6 minuta.

“Dua ta nis këtë prezantimin me thënien e Joel Barker se një vision pa aksion…’’, tha ajo duke shkaktuar reagimin e Ramës.

“Ke gjashtë minuta kohë..”, tha Rama duke e futur në shina prezantimin e saj. Kjo ka shkaktuar emocione te kryebashkiakja, e cila pak sekonda më vonë pati një incident të vogël me zërin.  /abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...