Arta Nitaj zgjedh Spanjën për të kaluar pushimet e radhës

Bukuroshja nga Peja, Arta Nitaj, ka nisur pushimet e radhës në një vend mjaft të veçantë.

Ylli, e cila u bë e njohur nga seriali “O sa mirë”, si destinacion të këtij udhëtimi ka zgjedhur Barcelonën (Spanjë).

Këtë e ka bërë të ditur përmes disa imazheve që ka shpërndarë me ndjekësit në InstaStory.

Foto: Screenshot/YouTube

Në mesin e fotografive që publikoi në Instagram, nuk munguan as ato ku shfaqet me bikini.

Arta komentohet në masë të madhe për jetën luksoze që bën, pasi një pjesë të madhe e kalon edhe në Dubai (Emiratet e Bashkuara Arabe).

Foto: Screenshot/Instagram

E njëjta është kritikuar e paragjykuar mjaft shpesh për atë se çfarë bën, ndonëse ka qenë e përfolur edhe për disa skandale.

Sidoqoftë, Nitaj nuk ka reaguar ndonjëherë dhe se po vazhdon të argëtohet në masë të madhe. /Telegrafi/

Foto: Screenshot/Instagram

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...