Ylli i “Naked and Afraid”, Melanie Rauscher vdes në moshën 35-vjeçare

Melanie Raucher, e njohur më shumë për pjesëmarrjen në serialin “Naked and Afraid” të Discovery Channel, thuhet se u gjet e vdekur më 17 korrik në Prescott, Ariz.

Ajo ndërroi jetë në moshën 35-vjeçare.

Corey Kasun, një përfaqësues i Departamentit të Policisë në Prescott, konfirmoi vdekjen e aktores për TMZ.

Foto: Twitter

Mbetet e paqartë se si vdiq Raucher, megjithëse policia tha se nuk kishte shenja dhune apo ndonjë loje të keqe në këtë.

Ekzaminuesi Mjekësor i Qarkut Yavapai do të përcaktojë shkakun e vdekjes së Melanie.

Foto: Twitter

Rauscher ishte një konkurrente në “Naked and Afraid” në 2013 dhe në “Naked and Afraid XL” në 2015.

Të shumta qenë reagimet që u bënë për vdekjen e artistes nga miqtë dhe ata me të cilët kishte bashkëpunuar. /Telegrafi/

Foto: Twitter

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT