Kim Kardashian tregon linjat tërheqëse të trupit para pasqyrës teksa promovon linjën e re të bikineve nga marka e saj “Skims”

Kim Kardashian u dha fansave një vështrim nga modelet më të reja të koleksionit të saj “Skims Swim”.

Ylli 41 vjeç, pozoi në një sërë bikini dhe kostume banje në një video të postuar në Instagram të hënën (25 korrik).

Pavarësisht se çfarë kishte veshur, qoftë bikini tanga apo kostum më modest, nuk mund të mohohej se sa mahnitëse dukej Kim.

Pavarësisht nëse dikush kërkonte diçka të rehatshme apo për të treguar atë trup veror, linja e rrobave të banjës së Kim kishte diçka për të gjithë.

Kim e nisi mini-sfilatën e saj të modës me një varg bikini të bardha seksi, të cilat i lanë pak imagjinatës.

“Në rregull, unë do të provoj rrobat e banjës për ju, dhe kjo është pjesa jonë origjinale e kravatës dhe pjesa e sipërme e trekëndëshit”, shpjegoi ajo.

“Dhe tani do të provoj mikrofonat për ju, në mënyrë që të shihni ndryshimin me pjesën e sipërme”, shpjegoi ajo ndërsa pozoi në dhomën e saj të zhveshjes.

Më pas ylli televiziv që njihet për linjat e saj bombastike u shfaq në një palë rroba banje shumë më modeste me ngjyrë të zezë.

Kim më pas tregoi një nga pjesët më tërheqëse në koleksionin e saj, një palë doreza të gjata të zeza.

Ajo provoi rrobat e banjës, të cilat ishin dukshëm më modeste se bikinit e saj, por megjithatë joshëse në mënyrën e tyre.

Njëri prej tyre kishte një zinxhir përpara të cilin Kim e tërhoqi për të treguar dekoltenë e saj.

Rrobat e banjës të provuara nga Kim do të dalin në treg më 28 qershor dhe çmimet variojnë nga 36 deri në 108 dollarë.

E bashkëthemeluar në vitin 2019 nga Kim Kardashian dhe Jens Grede, “Skims” është marka e orientuar drejt zgjidhjeve që krijon të brendshme, veshje sportive dhe për të tonifikuar trupin. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT