Napoli interesohet për portierin e Chelsea

schedule22:35 – 25 Korrik, 2022

Napoli është në kërkim të një portieri për të punuar përkrah Alex Meret, i cili është afër rinovimit të kontratës.

Ditët e fundit, Napoli ka hedhur hipotezën e transferimit të ish-portierit të Juves dhe Fiorentinës, Neto i Barcelonës. Por orët fundit ka dalë një pistë e re, ajo që të dërgon te Kepa Arrizabalaga.

Portieri spanjoll është në gjueti për një aventurë të re pas disa ulje-ngritjeve te Chelsea dhe “blutë” mund të jenë të gatshëm ta huazojnë./ h.ll/abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...