Roza Lati merr ofertën “e nxehtë” për “Onlyfans”, si reagoi moderatorja – Abc News

schedule12:09 – 26 Korrik, 2022

Moderatorja shumë e komentuar, Roza Lati ka marrë një ofertë të çuditshme.

Së fundmi, asaj i kanë propozuar që të bëhet pjesë e platformës “Onlyfans”. Këtë ftesë e ka bërë të ditur vetë Roza, e cila ka publikuar në Instastory bisedën, ku propozuesi i ka thënë se mund të fitojë deri në 100,000 dollarë në muaj, pa ekspozuar shumë.

Moderatorja e ka refuzuar dhe është nervozuar nga ky veprim dhe ka kaluar në ofendime, të cilat ka vendosur mos t’i ndajë me ndjekësit e saj.

Kujtojmë që aktualisht Roza ndodhet me pushime në Jug, pasi mbylli me sukses sezonin e emisionit të saj “Why Not”./abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT