Burri ‘i çmendur’ nga xhelozia, plagos ish-bashkëshorten shqiptare dhe vret të dashurin e saj

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Itali, ku një burrë ka vrarë të dashurin e ish-bashkëshortes, e më pas ka plagosur dhe këtë të fundit e cila ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Sipas mediave italiane, shkak për ngjarjen është bërë xhelozia, për ish-bashkëshorten e tij me origjinë shqiptare.

Mësohet se trupi i viktimës është gjetur në një pyll, në zonën e Varese, pak kilometra nga provinca e Como dhe kufiri me Zvicrës

Mediat raportojnë se karabinierët italianë në bashkëpunim me kolegët e tyre zvicerane po hetojnë mbi rastin.

 

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Do jenë mjaft të vogla – Abc News

schedule01:23 - 9 Gusht, 2022 Një ish oficer kryesor në forcat e armatosura të Mbretërisë së Bashkuar ka thënë se Rusia do të...

Monza nuk dorëzohet, së shpejti sulmi final për Mauro Icardin

schedule22:14 - 8 Gusht, 2022 Monza nuk di të dorëzohet dhe po mendon që javën e fundit të merkatos të transferojë Mauro Icardin. Argjentinasi...

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...