Milan ofertë zyrtare pë fantazistin belg, De Ketelaere pranë kampionëve të italisë

schedule17:35 – 27 Korrik, 2022

Një lajm i rëndësishëm ka mbërritur për negociatat e pafundme mes Milanit dhe Bruges për Charles De Ketelaere, objektivi i parë i “Djallit” të Milanos për të forcuar ekipin e Piolit.

Sipas asaj që raporton “Gazzetta.it”, ka pasur hapa të mëdhenj përpara dhe kanë ngritur ofertën e tyre për fantazistin belg.

Sot ose nesër mund të vijë aprovimi i klubit belg pas ofertës zyrtare të Milanit e cila është 31 milionë euro plus 4 milionë bonuse./ h.ll/abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT