Muja: E kemi analizuar Antwerpin, jemi të motivuar

Sulmuesi anësor i Dritës, Arbnor Muja ka folur në konferencë për media në prag të ndeshjes kundër Royal Antwerp.

Kjo ndeshje është e vlefshme për rrethin e dytë kualifikues në Ligën e Konferencës, ndërsa ndeshja e parë ishte mbyllur 0-0.

Drita dhe Royal Antwerp do të ballafaqohen të enjten me fillim nga ora 20:00 në stadiumin “Fadil Vokrri”.

“Ne jemi të motivuar dhe poashtu kemi analizuar kundërshtarin. Loja e parë na ka shërbyer mirë si një pasqyrë e analizës. Të gjithë jemi të motivuar dhe mezi presim të luajmë nesër”.

“Na pret një ndeshje e vështirë, por shpresojë të kualifikohemi tutje”, ka thënë  Muja .

Në konferencë për media ishte i pranishëm edhe kryetrajneri Ardian Nuhiu. /Telegrafi/

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...