Era e fortë rrëzon vinçin mbi një veturë në Gjilan

Erërat e forta në Gjilan kanë bërë që një vinç të rrëzohet mbi një veturë.

Në vendin e ngjarjes janë zjarrfikësit dhe policia, teksa ende nuk dihet nëse ka persona të lënduar nga ky rast, njofton Klan Kosova.

Ende nuk ka ndonjë raportim zyrtar për rastin nga ana e Policisë së Kosovës.

Moti i ligë me shi dhe erëra të forta ka përfshirë sot Komunën e Lipjanit, Graqanicës e Ferizajt.

Një shtëllungë në formë të një mini-tornado, ka përfshirë një pjesë të Lipjanit që ka shqetësuar qytetarët.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Diplomacia diskrete është çelësi për zgjidhjen e krizës në Zaporizhzhia – Abc News

schedule19:52 - 19 Gusht, 2022 Sekretari i Përgjithshëm i OKB-së, António Guterres thotë se situata në termocentralin bërthamor të Zaporizhzhia, më i madhi...

Vendoret, Gështenja: Të dënuar të dalim me 1 kandidat, jemi gati të bashkohemi në shtator

schedule16:11 - 19 Gusht, 2022 Nga Juxhin Mustafaraj  Deputeti demokrat Lefter Gështenja nuk i është bashkuar grupit të Berishës në Partinë Demokratike por është...