Jakimovski: BDI e pamposhtur në trupin votues te shqiptarët

Kryetari i GROM, Stevçe Jakimovski në “Click21” në TV21 komentoi zgjedhjet e mundshme të parakohshme parlamentare. SIpas tij në bllokun politik shqiptar nuk priten ndryshime, pasi Bashkimi Demokratik për Integrim qëndron stabil në politikë.

“Unë mendoj se edhe më tej BDI qëndron mjaftueshëm stabil në trupin votues te shqiptarët”, tha mes tjerash Jakimovski.

Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT

Pas Taika Waititi, as Rita Ora s’e fsheh më unazën, burimet konfirmojnë martesën – Abc News

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Dyshimet se është martuar me Taika Waititi, i ka shtuar më shumë vetë Rita Ora. Ylli shqiptar me...

VIDEO/ Humbja i la me pasoja, Berardi tërbohet dhe kërkon të zihet me një tifoz

schedule22:45 - 8 Gusht, 2022 Një episod aspak i bukur për sulmuesin e Sassuolos, Domenico Berardi, në fund të ndeshjes kundër Modenas në...