“Lukaku është lider, i lumtur për rikthimin e tij”, Marotta flet për Romelu Lukaku

schedule17:40 – 28 Korrik, 2022

I intervistuar nga “DAZN”, CEO i Interit, Marotta, foli për rikthimin e Romelu Lukakut me fanellën zikaltër.

Lukaku tek inter këtë herë ishte një rikthim i bujshëm dhe shumë presin nga ai.

“E gjeta shumë ndryshe, shumë më lider se më parë dhe shumë i motivuar. Pashë një seancë stërvitore kua ai humbi një ndeshje dhe ishte vërtet i zemëruar, dhe kjo tregon shumë për atë se sa i lidhur është ai me këtë fanellë.

Jam i lumtru që e kemi përsëri pjesë të këtij grupi, ai është një lidher dhe një shënues shumë i mirë”, është shprehur Marotta për Lukakun./ h.ll/abcnews.al


Stay Connected

0FansLike
0FollowersFollow

TË FUNDIT